אודות

שינה בן דוד | מטפלת ברפואה סינית ומורה לצ'י קונג נשים

 

שמי שינה בן דוד וכבר 22 שנה אני מטפלת מוסמכת ברפואה סינית (דיקור סיני, שיאצו וצמחי מרפא) עם התמחות  בגינקולוגיה. בטיפולים אני משלבת הילינג, שמביא לרוגע ועוזר לריפוי.
אני מורה מוסמכת לצ'י קונג והתמחיתי בצ'י קונג נשים. בנוסף אני מלמדת שיטת צ'י קונג שנקראת Zhineng Qigong, אותה למדתי בסין. שיטה זאת שמה דגש על שילוב של עבודת המודעות עם התרגילים.

 

לאורך השנים, זכיתי לסייע להרבה נשים בהתמודדות עם האתגרים הניצבים בפניהן במעגלי החיים השונים, החל בגיל ההתבגרות, המשך בתקופת ההריון והלידה וכלה בתקופת גיל המעבר.

 

כשהתחלתי בלימודי הרפואה הסינית, הרגשתי שנפתח בפני עולם מרתק ששבה אותי בצורת החשיבה השונה שלו, והראה לי דרך אחרת להבין את העולם, את התהליכים שקורים בחיינו, את גופנו ואת עולמנו הרגשי. התאהבתי בתפישת העולם הסינית שצמחה מתוך אהבה לטבע, התבוננות בו, הבנה של חוקיו, ומתוך כך הבנה של עצמנו.

 

לצד ההתמחות ברפואה הסינית, למדתי באופן ייסודי ומעמיק סדרות של תרגילים בתנועה שפותחו במיוחד עבור נשים מתוך המסורת הסינית, ונקראות צ'י קונג נשים. תרגילי צ'י קונג נשים מאפשרים לנו, הנשים, דרך נוספת של טיפול בתנועה.

רוצות ללמוד עוד על צ'י קונג נשים - לחצו כאן!

מתוך רצון להעשיר את מרחב ומקצועיות הטיפולים שלי, למדתי בעבר גם רפואה יפנית ורפואה סינית עתיקה, ולאורך השנים אני משתלמת בסדנאות הילינג וצ'י קונג ברחבי העולם, וזאת בכדי להביא אליכן, הנשים, כל שיטה שתעזור לכן לשפר בריאותכן ולהשיג את מטרותיכן.

 

שלך ובשבילך,

שינה בן דוד | רפואה סינית, התמחות בגינקולוגיה וצ'י קונג נשים