טיפול בבעיות גניקולוגיות באמצעות הרפואה הסינית

 

"קשה פי 10 לטפל בנשים מאשר בגברים", אמר  Sun Simiao, שהיה יועץ לקיסרים בסין במאה ה-7 וכתב אנציקלופדיה מקיפה של רפואה סינית. הוא טען שיש צורך בטיפול מיוחד בגופן ובנפשן של נשים וייחד את החלק הראשון של האנציקלופדיה למרשמים של צמחי מרפא עבורן.

הוא הבין את מה שכל אחת מאיתנו מרגישה בגופה - שבכל התהליכים של המחזור, הריונות, הנקה וגיל המעבר - יש פיזיולוגיה מיוחדת לאישה, שמחוברת באופן מאוד הדוק לרגשותיה, למיניותה, לאופן חשיבתה, ופעמים רבות לסדרי העדיפויות שלה.

 

לכן יש יתרון גדול לטיפול בבעיות גניקולוגיות באמצעות הרפואה הסינית, שמסתכלת על האשה כמכלול שלם, ודרכי הפעולה שלה אינן מזיקות לגוף.

לבעיות גניקולוגיות רבות הפתרון של רפואה מערבית הוא הורמונים (בעיות פוריותשחלות פוליציסטיות, תופעות של גיל המעבר, ואפילו כאבי מחזור ואקנה), בעוד שהרפואה הסינית יכולה להקל ואף לפתור אותן באמצעים טבעיים (דיקור, צמחי מרפא, ואני מוסיפה אף הילינג שמאוד מרגיע).

את מוזמנת לקרוא בקישורים פה למעלה כיצד אוכל לעזור לך בבעיות הללו.

 

ישנן גם בעיות שהרפואה המערבית לא יודעת לטפל בהן, כגון הפלות חוזרות (שמעתן את המשפט שרופאים אומרים: "זה בסטטיסטיקה"?) - לדוגמא לאחרונה ילדה מטופלת שלי אחרי 3 הפלות טבעיות. 
בעיה נוספת היא איכות הזרע אצל גברים: לרפואה המערבית אין דרך לשפר את איכות הזרע בתהליך היווצרותו, ולכן יש צורך לעשות השבחה, כלומר לעשות הזרעה תוך-רחמית או אף הפריה חוץ-גופית במקרים חמורים יותר, הדורשת מתן הורמונים לאשה, גם אם אצלה הכל תקין. חשוב לזכור גם שההשבחה אינה משפרת את איכות הזרע, אלא פשוט מביאה לריכוז גבוה יותר של הזרעונים התקינים, אם קיימים כאלה.

הרפואה הסינית מטפלת היטיב גם בשתי הבעיות האלה.

 

לפני 14 שנים עשיתי התמחות בגניקולוגיה ובפוריות גברים באמצעות דיקור וצמחי מרפא, כך שאני מטפלת בכל הבעיות בתחום זה.

אני היחידה בארץ שמוסיפה לטיפול בבעיות גניקולוגיות גם תרגול מיוחד של צ'י קונג לנשים. התנועה מניעה מאוד את האגן, ועוזרת לדוגמא להזרים את הדם לרחם. כמו כן התרגול מאוד מרגיע, ובחלק מהבעיות חשוב ביותר לתמוך בצד הנפשי-רגשי. התרגילים פשוטים  ואת תוכלי גם לעזור לעצמך בבית בזמן שמתאים לך. 

 

ליצירת קשר התקשרי: 0523-780-870

או היכנסי לטופס בקישור הזה

 

שלך ובשבילך,

שינה בן דוד | רפואה סינית, התמחות בגניקולוגיה וצ'י קונג נשים